« wróć...

Wybieramy najlepszy klimatyzator do Twojego domu – propozycje Ekowentu

Jeszcze do niedawna klimatyzacja w domu była tzw. inwestycją komfortu i przy budowie domu, czy urządzeniu mieszkania schodziła na drugi plan. Doskwierające coraz bardziej (zwłaszcza latem) upały a także większa dostępność klimatyzacji i korzystne warunki cenowe sprawiły jednak, że coraz więcej osób decyduje się na montaż urządzeń do klimatyzacji. 

Czym kierować się przy wyborze klimatyzatora?

jaki klimatyzator do Twojego domu? Ekowent 1

Zanim zaczniesz poszukiwania idealnego klimatyzatora powinieneś określić swoje potrzeby oraz możliwości lokalowe. Ważne jest, aby odpowiedzieć na pytania:

  • czy klimatyzator ma być zamontowany w domu, czy w mieszkaniu?
  • czy chcesz kupić klimatyzator przenośny czy stacjonarny?
  • czy klimatyzator ma tylko chłodzić w upalne dni, czy także dogrzewać mieszkanie?
  • czy chcesz zainstalować klimatyzację w niektórych pokojach, czy w całym domu?

 

Określenie indywidualnych potrzeb to punkt wyjścia do dalszych decyzji. Dalej w wyborze odpowiedniego urządzenia pomogą specjaliści firmy Ekowent

Klimatyzatory od Ekowentu

jaki klimatyzator do Twojego domu? Ekowent 2

Decydując się na montaż klimatyzacji z pewnością warto rozważyć wielofunkcyjne klimatyzatory typu SPLIT. Dostępne na rynku i tańsze klimatyzatory przenośne nie będą miały tak wielu funkcji, będą mniej wydajne i głośne. Firma Ekowent od ponad 30 lat specjalizuje się i rekomenduje klimatyzatory typu SPLIT, które spełniają swoje podstawowe zadania: zapewniają użytkownikom pełen komfort w postaci rześkiego i czystego powietrza.

 

Urządzenia te są wielofunkcyjne i posiadają wiele zalet:

  • Obniżają temperaturę powietrza 
  • Oczyszczają powietrze
  • Dogrzewają
  • Są ciche i łatwe w obsłudze
  • Są energooszczędne
  • Są ekologiczne 

 

Więcej informacji o rodzajach klimatyzatorów znajdziecie w naszym blogowym artykule: KLIMATYZACJA PRZYPODŁOGOWA, SUFITOWA CZY ŚCIENNA – KTÓRĄ WYBRAĆ?

Nowoczesne klimatyzatory – oferta Ekowent

Dla wielu osób, oprócz funkcji użytkowej, znaczenie może mieć także wygląd klimatyzatora. Z reguły  nie chcemy zakłócać swojego wnętrza urządzeniem, które będzie rzucało się w oczy i szpeciło naszą architekturę. Warto więc wspomnieć, że firma Ekowent oferuje szeroki wybór klimatyzatorów do domów, mieszkań i biur, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

 

Do wyboru są zatem  klimatyzatory sufitowe, przypodłogowe oraz ścienne, natomiast bogaty wybór modeli gwarantuje dobór takiego urządzenia, które swoim wyglądem będzie eleganckim uzupełnieniem wnętrza, jak choćby klimatyzator Rotenso Teta, chętnie wybierany przez klientów Ekowentu. Oszczędny design, minimalistyczna forma i całkowicie matowy panel frontowy spełniają oczekiwania wielu użytkowników.

Wybierz sprawdzoną firmę 

Wraz z rosnącym zainteresowaniem montażem klimatyzacji, zwiększyła się także liczba firm oferujących tę usługę. Zanim wybierzemy fachową firmę, warto sprawdzić jej rekomendacje oraz doświadczenie. Zdarza się jednak, że przed zamówieniem klimatyzacji powstrzymuje nas brak rzetelnej wiedzy i utrwalone przez lata mity na jej temat. Dlatego dobór urządzenia oraz jego montaż warto powierzyć fachowcom, którzy doradzą a także udzielą rzetelnych informacji. 

Masz pytania? 


Zachęcamy do kontaktu: 
Tel. +48 509 371 668
Tel. +48 510 099 610