Od 1994 roku

O firmie

EKOWENT świadczy usługi z zakresu produkcji i montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz sanitarnych. Początki naszej działalności na rynku sięgają 1994 roku, a podstawą naszych sukcesów w branży jest zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym, co zwiększa naszą elastyczność podczas realizowanych zadań.

 

Oferowane przez nas systemy klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji spełniają wysokie standardy jakościowe, w niczym nie ustępując normom europejskim i światowym. Możliwe jest to dzięki temu, że posiadamy nowocześnie wyposażony park maszynowy. Zajmujemy się produkcją prefabrykatów prostokątnych i okrągłych, przepustnic, tłumików, filtrów, osprzętu wentylacyjnego. Podejmujemy się także wykonania różnych produktów na Państwa indywidualne zamówienie.

 

Zapewniamy montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji w różnego rodzaju obiektach. Nasze instalacje funkcjonują w dużych centrach handlowych, halach przemysłowych, hotelach, biurowcach, szpitalach, salach sportowych, basenach oraz placówkach kulturalnych. Proponujemy również instalację pomp ciepła w Państwa mieszkaniach czy siedzibach firm. Zlecone zadania realizujemy na podstawie dostarczonej dokumentacji. Podejmujemy się również kompleksowego wykonania prac, poczynając od projektu, a na rozruchu kończąc.

 

Jesteśmy dystrybutorem wielu uznanych marek związanych z naszą branżą. Szczególnie związani jesteśmy z marką FUJITSU. Jesteśmy jej regionalnym dystrybutorem do wielu lat!

Wśród oferowanych przez nas systemów klimatyzacyjnych znajdują się urządzenia czołowych producentów, np. klimatyzatory SPLIT i systemy MULTI.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu  wentylacji – zarówno dla mieszkań i domów, jak i siedzib firm oraz biur.

Zastanawiasz się nad montażem energooszczędnych pomp ciepła do domu? A może myślisz nad zakupem wydajnych klimatyzatorów do biura?

Szukasz firmy zajmującej instalacjami wentylacyjnymi w obiektach o dużej powierzchni?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytanie dotyczące systemów rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji domowej i przemysłowej, a następnie zajmiemy się ich fachowym montażem i serwisem. Zachęcamy do kontaktowania się z firmą Ekowent z Łodzi!

Jeśli pragniesz wkroczyć w nasz świat - zapraszamy do kontaktu